مهمانی و تولد با هم

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

به نام خدا

 

دوستان سلام

می خوام خیلی خلاصه راجع به برنامه ی امشب بنویسم؛در حد چند خط:

مهمان امشب "ساعت۲۵" جناب آقای "میثم ابراهیمی"خواننده جوان پاپ بودند که اتفاقا امشب ،شب تولدشان هم بود  و همین بهانه کافی بود تا دربرنامه ی امشب بینندگان بسیاری که ازهواداران و  علاقمندان ایشان بودند ،با پیامک عرض تبریک کنند و خلاصه کار به جایی کشید که یکی ازهنرمندان با برنامه تماس گرفتند و تولد آقای ابراهیمی را تبریک گفتند وایشان را خیلی خوش حال  کردند.(به احتمال قوی جناب آقای علی لهراسبی-متاسفانه من آن موقع خوب گوش نکردم،اگراسم را اشتباه می گویم ببخشید!-)

درطول برنامه راجع به اهمیت ترانه در کارهای موسیقایی صحبت شد،همین طور راجع به کارهای حماسی و ملی وشورانگیزی که  برای "ایران بزرگ"خوانده شده و می شوندو نیزدرباره سیاست های که خوانندگان مختلف  دنبال می کنند.

 

اکثر ترانه هایی که امشب پخش شدند-البته ازآن زمانی که من دیدم -ازکارهای  جناب ابراهیمی انتخاب و گلچین شده بودن،کارهایی مثل:دردودل،ته تنهایی و نبض که ترانه درخواستی یکی ازبینندگان عزیز هم بود.

بعد از بحثی که درباره کارهای اجراشده برای ایران عزیز  شکل گرفت،آهنگی از زنده یاد "استاد محمد نوری" پخش شد.

راستی یک اجرای زنده ی کوتاه هم خود جناب ابراهیمی داشتند!!!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

خب ...دیگه به پایان آمد این دفتر ...اما قبل ازخداحافظی می خوام ازطرف خودم و همه ی هنردوستان  به ویژه هواداران جناب آقای"میثم ابراهیمی"که خود من هم با کار "خانه فیروزه ای"ش خاطره ی خوبی دارم،تولدشون رو بهشون تبریک بگم.

ان شاالله  که سال های سال به شادی و نیکی نبض ترانه هاشون تو هوای لحظه های  ما جاری باشه.

در پایان از خداوند همه عشقِِ زیباپسندِِ زیباآفرین برای همه ی هنرمندان و هنرپروران و  حامیان هنر اسلامی ،عافیت،سعادتمندی،توفیق و سربلندی آرزو می کنم.

تا بعد

به خدا می سپارمتان

التماس دعای خیر

نویسنده : ترانه بازدید : 470 تاريخ : چهارشنبه 6 شهريور 1392 ساعت: 5:57
اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها